Начална страница
Радио ГОНГ
Национално Дарик Радио Българска Национална Телевизия

22.12.2003
Спортист на годината 2003 - Анкетираните журналисти

Албена Каменова (в. "Конкурент" – Враца): Йордан Йовчев (спортна гимнастика); Румяна Нейкова (гребане); Венелина Венева (лека атлетика); Димитър Бербатов (футбол); Милен Добрев (вдигане на тежести); Армен Назарян (борба кл. стил); Мария Гроздева (спортна стрелба); Галина Иванова (бокс); Магдалена Малеева (тенис); Петър Стойчев.

Александър Гигов (в. "Българска армия"): А. Назарян; Стилян Петров (футбол); П. Стойчев; Й. Йовчев; Албена Денкова/Максим Стависки (фигурно пързаляне); Тодор Стойков (баскетбол); М. Добрев; Екатерина Дафовска (биатлон); Р. Нейкова; М. Гроздева.

Александър Гълъбов (в. "Черно море" – Варна): Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Добрев; А. Назарян; Матей Казийски (волейбол); С. Петров; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Т. Стойков; Калин Караиванов.

Александър Рангелов (Нова ТВ): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; М. Гроздева; Денкова/Стависки; Ансамбъл худ. гим.; Анатоли Гуйдя (борба св. стил); Серафим Бързаков (борба св. стил); С. Петров.

Ангел Виденов (в. "Дневен Труд"): Денкова/Стависки; А. Назарян; М. Добрев; Величко Чолаков (вдигане на тежести); Р. Нейкова; Евгения Раданова (шрт-трек и колоездене); Е. Дафовска; М. Малеева; Александър Владимиров (бокс); Й. Йовчев.

Ангел Кишин (в. "Меридиан Мач"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Малеева; М. Добрев; В. Топалов; Денкова/Стависки; В. Чолаков; Е. Дафовска; Т. Стойков; Дечо Коешинов(баскетбол).

Ангел Кобуров (р. "Бела" – Петрич): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Е. Раданова; М. Гроздева; Гълъбин Боевски (вдигане на тежести; Златан Ванев (вдигане на тежести); Петя Неделчева(бадментон).

Андрей Кожухаров (БТА): Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; А. Назарян; П. Стойчев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Гроздева; Е. Раданова; М. Малеева.

Антоанета Илиева (BTV): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Георги Георгиев(самбо); М. Гроздева; П. Стойчев; Ансамбъл худ. гим.

Антон Симеонов ("Градски вестник" – Перник): А. Назарян; М. Добрев; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; Г. Георгиев; Й. Йовчев; Е. Раданова; Р. Нейкова; М. Гроздева; М. Малеева.

Антони Йорданов (в. "Дневен Труд"): М. Добрев; Денкова/Стависки; А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Р. Нейкова; П. Стойчев; Е. Раданова; С. Бързаков; А. Владимиров.

Антония Близнакова (БНТ): Й. Йовчев; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; Пламен Константинов (волейбол); М. Гроздева; Ансамбъл худ. гим.; П. Неделчева; Е. Раданова; П. Стойчев.

Асен Виденов (в. "7 дни Спорт"): А. Назарян; М. Малеева; Й. Йовчев; Д. Бербатов; М. Добрев; Р. Нейкова; П. Константинов; Т. Стойков; П. Стойчев; Денкова/Стависки.

Асен Минчев (РФИ – България): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; А. Назарян; Е. Дафовска; Е. Раданова; Р. Нейкова; М. Гроздева; М. Добрев; П. Константинов; Г. Георгиев.

Асен Спиридонов (БНТ): Й. Йовчев; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; Бонка Пинджева/Деляна Дачева (кану-каяк); М. Малеева; П. Стойчев; П. Константинов.

Ася Йорданова (ТОП ТВ – Шумен): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; С. Бързаков; С. Петров; Елизабет Паисиева (художествена гимнастика); Р. Нейкова; Е. Дафовска; Г. Георгиев.

Ася Кършева (БНТ): Й. Йовчев; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; М. Гроздева; Ансамбъл худ. гим.; П. Стойчев; Е. Раданова; П. Неделчева; П. Константинов.

Атанас Василев  (БТА): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Е. Раданова; Т. Стойков; М. Гроздева.

Атанас Караиванов (БНТ): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Е. Раданова; М. Гроздева; Денкова/Стависки; Г. Георгиев; П. Стойчев; Е. Дафовска; С. Петров.

Атанас Пържелов (в. "Футбол"): Й. Йовчев; М. Малеева; А. Назарян; Р. Нейкова; П. Стойчев; Денкова/Стависки; М. Петров; М. Гроздева; М. Добрев; С. Петров.

Богомил Петров (в. "Видин"): А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Раданова; М. Добрев; Денкова/Стависки; Александър Гашевски (канадска борба); Росен Кирилов (футбол); Даниел Боримиров (футбол); Р. Нейкова; Т. Стойков.

Божко Богданов (в. "Футбол"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Малеева; П. Стойчев; Р. Нейкова; М. Гроздева; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; М. Петров; М. Добрев.

Бойко Оков (в. "Монитор"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Т. Стойков; П. Константинов; Е. Дафовска; Ц. Гашевски; Е. Паисиева.

Бойко Серафимов (р. "Спорт"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Ивет Лалова (лека атлетика); Г. Иванова; П. Стойчев; Д. Бербатов.

Борис Календеров (BTV): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Е. Раданова; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Г. Георгиев; П. Стойчев; Ансамбъл худ. гим.

Борис Проданов (в. "Черно море" – Варна): Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; М. Добрев; С. Бързаков; В. Чолаков; М. Гроздева; Е. Раданова; Т. Стойков; Денкова/Стависки.

Борис Христов  (БТА): М. Добрев; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; М. Гроздева; П. Стойчев; В. Чолаков; Т. Стойков; Е. Раданова; Е. Дафовска.

Борислав Нинов (БНР): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Р. Нейкова; Г. Иванова; Е. Раданова; Е. Дафовска; Пинджева/Дачева.

Боряна Тончева (БНТ): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; Е. Раданова; Ансамбъл худ. гим.; М. Гроздева; П. Константинов.

Боян Бойчев (в. "Дневен Труд"): А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; Е. Раданова; Ансамбъл худ. гим.; А. Владимиров; В. Чолаков; П. Стойчев.

Боян Денчев (в. "Българска армия"): Й. Йовчев; Е. Дафовска; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; П. Стойчев; М. Гроздева; А. Назарян; С. Бързаков; М. Малеева.

Валентин Боков (в. "Дупница плюс"): А. Назарян; Р. Нейкова; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; М. Добрев; Д. Бербатов; М. Гроздева; Е. Раданова; П. Стойчев.

Валентин Грънчаров (р. "Гонг"): Й. Йовчев; М. Добрев; Е. Раданова; Р. Нейкова; З. Ванев; Г. Боевски; Д. Бербатов; М. Гроздева; Денкова/Стависки; А. Назарян.

Валентин Серафимов (БТА): М. Добрев; Р. Нейкова; А. Назарян; Й. Йовчев; П. Стойчев; А. Владимиров; Детелин Далаклиев (бокс); М. Гроздева; Денкова/Стависки; Д. Бербатов.

Валери Костов(www.cska.bg): Р. Нейкова; А. Назарян; М. Добрев; Е. Раданова; М. Петров; С. Петров; Е. Дафовска; Ансамбъл худ. гим.; Д. Бербатов; Г. Боевски.

Ваня Дерменджиева (БНР): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; П. Стойчев; М. Гроздева; Е. Раданова; Т. Стойков; Е. Дафовска.

Васил Атанасов (р. "Гонг"): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Гроздева; Е. Раданова; Денкова/Стависки; З. Ванев; Георги Марков(вдигане на тежести); Пинджева/Дачева.

Васил Георгиев (Инфорадио): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Е. Раданова; Пинджева/Дачева; А. Владимиров; П. Неделчева; Г. Марков.

Васил Йончев (в. "Дупница плюс"): Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; М. Добрев; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; Д. Йоргова; С. Петров; П. Стойчев; Е. Раданова.

Васил Койнарев (ТВ 7 дни): Е. Раданова; Й. Йовчев; А. Н.азарян; М. Гроздева; М. Добрев; Денкова/Стависки; Емил Милев (спортна стрелба); Р. Нейкова; Красимир Балъков (футбол); Г. Георгиев.

Васил Колев (в. "Меридиан Мач"): С. Петров; Д. Бербатов; Мартин Петров (футбол); Й. Йовчев; П. Константинов; М. Малеева; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Т. Стойков; Е. Раданова.

Васил Русев (ТВ 7 дни): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Е. Раданова; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Г. Георгиев; М. Гроздева; К. Балъков.

Василен Димитров (аг. "Фокус"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; С. Петров; М. Гроздева; П. Стойчев; Д. Бербатов; Т. Стойков.

Велизар Ханджиев (НКТ "Евроком"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Е. Раданова; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Гроздева; Г. Георгиев; М. Петров.

Величко Жечев (в. "Сливенски новини"): Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; А. Назарян; Е. Раданова; П. Стойчев; М. Гроздева; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; М. Петров.

Венета Георгиева (Ринг ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Раданова; М. Гроздева; С. Бързаков; Е. Дафовска; П. Стойчев.

Веселин Вълчев (р. "Гонг"): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Д. Бербатов; Т. Стойков; Р. Нейкова; П. Стойчев; М. Гроздева; Е. Башкехайова.

Веселин Димитров (р. "Гонг"): М. Добрев; Й. Йовчев; Е. Раданова; Р. Н.ейкова; М. Христов; Д. Бербатов; В. Манчев; В. Чолаков; Денкова/Стависки; Е. Дафовска.

Веселин Люцканов (в. "Морски Труд" - Бургас): М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; Р. Нейкова; Й. Йовчев; Г. Георгиев; Е. Раданова; Е. Дафовска; Славейка Ружинска (вдигане на тежести).

Веселин Мишев (аг. "Фокус"): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Гроздева; С. Петров; Е. Дафовска; Д. Бербатов; Е. Раданова; Т. Стойков.

Виктор Кирков (в. "Дневник"): Е. Раданова; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; Й. Йовчев; Е. Дафовска; С. Бързаков; Пинджева/Дачева; П. Стойчев; М. Малеева.

Вили Асенова (Нова ТВ): Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; П. Стойчев; М. Добрев; Е. Дафовска; С. Петров; М. Гроздева; Е. Раданова.

Витомир Саръиванов (Ринг ТВ): Денкова/Стависки; Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; М. Добрев; Е. Раданова; Е. Дафовска; М. Малеева; П. Стойчев; Веселин. Топалов (шахмат).

Владимир Николов ( в. "Стандарт"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; С. Бързаков; В. Чолаков; Г. Боевски; А. Владимиров.

Владислав Колев (в. "Седмичен Труд"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; М. Гроздева; Д. Бербатов; В. Чолаков; Е. Раданова; Е. Паисиева.

Владислав Лазаров (в. "Тракия Спорт" – Стара Загора): Е. Раданова; Й. Йовчев; М. Гроздева; А. Назарян; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; С. Петров; М. Добрев; Е. Дафовска; П. Неделчева.

Владислава Лазарова (в. "7 дни Спорт"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; Т. Стойков; Денкова/Стависки; С. Бързаков; М. Малеева; Е. Раданова; П. Константинов.

Вяра Кръстева (БНТ): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; М. Малеева; А. Назарян; М. Добрев; Е. Раданова; Р. Нейкова; М. Гроздева; Т. Стойков; П. Константинов.

Гаврил Гаврилов (р. "Експрес"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; П. Стойчев; М. Гроздева; А. Владимиров.

Ганчо Тодоров (www.topsport.bg): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; Е. Раданова; Р. Нейкова; В. Топалов; С. Петров; М. Малеева.

Георги Атанасов (www.topsport.bg): Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; Т. Стойков; Д. Бербатов; М. Малеева; П. Константинов; Е. Раданова.

Георги Атанасов (в. "Марица" – Пловдив): М. Добрев; Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; В. Чолаков; Ансамбъл худ. гим.; Пинджева/Дачева; А. Владимиров; Д. Далаклиев.

Георги Банов (в. "24 часа"): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йорчев; Денкова/Стависки; С. Петров; Е. Дафовска; Е. Раданова; Д. Йорданова; Р. Нейкова; Василев/Петров.

Георги Генов (в. "Старозагорски новини"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Е. Дафовска; С. Петров; Денкова/Стависки; Е. Раданова; М. Малеева; В. Чолаков.

Георги Делчев (ББТ): Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; С. Бързаков; А. Владимиров; Пинджева/Дачева; И. Лалова; М. Гроздева.

Георги Иванов (в. "Нощен Труд"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; С. Петров; Р. Нейкова; З. Ванев; Денкова/Стависки; С. Бързаков; М. Гроздева; Е. Раданова.

Георги Петров (аг. "БГНЕС"): Й. Йовчев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Владислава Танчева (художествена гимнастика); С. Петров; М. Добрев; Светослав Тодоров (футбол); Г. Георгиев; Е. Дафовска.

Георги Пехливанов (в. "Меридиан Мач"): М. Добрев; А. Назарян; Т. Стойков; Й. Йовчев; С. Петров; Р. Нейкова; Г. Марков; Е. Дафовска; З. Ванев; Г. Боевски.

Георги Попвасилев (Ринг ТВ): Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; М. Добрев; П. Стойчев; Г. Иванова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Е. Раданова; В. Чолаков.

Георги Сапунджиев (Нова ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; М. Гроздева; Е. Дафовска; Г. Георгиев; Денкова/Стависки; А. Гуйдя; П. Стойчев; Е. Раданова.

Георги Стоянов (ТВ "Супервижън" – Ямбол): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Е. Раданова; М. Гроздева; Г. Боевкски; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Д. Далаклиев.

Георги Филипов (сп. "ЦСКА"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Е. Раданова; П. Стойчев; Е. Дафовска; М. Гроздева; Т. Стойков.

Георги Чобанов (Нова ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; П. Стойчев; Е. Раданова; Е. Дафовска; М. Гроздева; М. Малеева.

Даниела Драгиева (Радиоредакция – Стара Загора): Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; А. Назарян; Р. Нейкова; Е. Раданова; М. Гроздева; Г. Георгиев; Антония Димитрова (сп. акробатика); С. Петров.

Даниела Сеизова (BTV): Й. Йовчев; А. Назарян; Е. Раданова; Р. Нейкова; М. Добрев; Г. Георгиев; М. Гроздева; П. Стойчев; Денкова/Стависки; Ансамбъл худ. гим.;

Делян Кючуков (в. "Сега"): Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; А. Назарян; Р. Нейкова; П. Стойчев; Г. Георгиев; Е. Раданова; Е. Дафовска; Т. Стойков.

Десислав  Григоров (Ринг ТВ): Денкова/Стависки; М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Е. Раданова; М. Гроздева; Г. Георгиев; В. Чолаков.

Десислава Петкова (M СAT): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; М. Гроздева; Ансамбъл худ. гим.; Е. Раданова; Р. Нейкова; Пинджева/Дачева; Денкова/Стависки; Е. Паисиева.

Деян Цветков (р. "Спорт"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; М. Гроздева; Е. Раданова; П. Стойчев; Е. Дафовска; Е. Паисиева.

Джорджи Пецев (в. "Монитор"): Т. Стойков; М. Добрев; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; В. Чолаков; П. Стойчев; С. Петров; Е. Дафовска; Е. Раданова; Г. Иванова.

Димитър Андреев ( в. "Стандарт"): А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Г. Боевски; М. Малеева; С. Петров; В. Николов; Т. Стойков.

Димитър Вельов  (БТА): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Гроздева; П. Стойчев; Р. Нейкова; Т. Стойков; Е. Раданова.

Димитър Вълчков (аг. "БГНЕС"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; А. Гуйдя; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Г. Марков; С. Пейчева; П. Стойчев; Г. Георгиев.

Димитър Димитров (в. "Вяра" – Дупница): Е. Раданова; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; М. Гроздева; М. Добрев; А. Назарян; Д. Бербатов; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Тодор Козладеров (таекуон-до).

Димитър Дуков (в. "Нова Добруджанска трибуна" – Добрич): Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; А. Назарян; С. Петров; М. Гроздева; М. Малеева; Е. Раданова.

Димитър Костов (в. "Дума"): Христомир Христов (културизъм); Денкова/Стависки; Й. Йовчев; М. Добрев; Е. Дафовска; Ансамбъл худ. гим.; Р. Нейкова; Ренета Ширванян; А. Назарян; П. Стойчев.

Димитър Михайлов (в. "Сега"): А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; П. Стойчев; Е. Дафовска; Е. Раданова; Т. Стойков; Й. Йовчев; Г. Иванова.

Димитър Стефанов (в. "Посоки" – Плевен): А. Назарян; М. Добрев; М. Гроздева; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Г. Георгиев; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Д. Попов.

Димитър Царев (в. "Меридиан Мач"): А. Назарян; Й. Йовчев; Т. Стойков; М. Добрев; С. Петров; Д. Бербатов; П. Константинов; М. Малеева; Р. Нейкова; М. Гроздева.

Димитър Чакъров (в. "Шуменска заря"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Е. Раданова; Г. Боевски; З. Ванев; Г. Марков; П. Стойчев.

Диян Никифоров (БНР - Пловдив): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Пинджева/Дачева; А. Владимиров; Д. Далаклиев; Е. Раданова; М. Гроздева.

Добромир Кожухаров (Ринг ТВ): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Дафовска; П. Стойчев; Т. Стойков; М. Малеева; Е. Раданова.

Дончо Донев (в. "Марица" – Пловдив): М. Добрев; Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Ансамбъл худ. гим.; В. Чолаков; А. Гуйдя; А. Владимиров; Д. Далаклиев.

Евгения Йотова (в. "Земя"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Денкова/Стависки; С. Бързаков; Е. Дафовска; М. Гроздева; П. Стойчев.

Евлоги Атанасов (Канал 3): А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Д. Бербатов; Е. Дафовска; М. Малеева; С. Петров; Т. Стойков; П. Стойчев; Й. Йовчев.

Едуард Папазян (в. "24 часа"): М. Добрев; Й. Йовчев; А. Назарян; С. Петров; Р. Нейкова; М. Гроздева; Денкова/Стависки; М. Малеева; Е. Дафовска; Д. Бербатов.

Елена Танева (Канал 0 – Бургас): М. Добрев; С. Ружинска; Й. Йовчев; С. Пейчева; Р. Нейкова; М. Казийски; Денкова/Стависки; С. Петров; Т Стойков; Николов/Иванов.

Елиана Василева (в. "Нощен Труд"): А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; З. Ванев; Р. Нейкова; С. Бързаков; М. Гроздева; Ансамбъл худ. гим.; Е. Раданова.

Елисавета Шидерска (р. "Гонг"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Т. Стойков; М. Малеева; В. Чолаков; С. Ружинска.

Елица Иванова (БНТ): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Е. Раданова; Денкова/Стависки; М. Гроздева; М. Малеева; П. Стойчев.

Емил Кожухаров (в. "Монитор"): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; С. Петров; В. Николов; В. Чолаков; Т. Стойков; П. Стойчев; В. Топалов; Денкова/Стависки.

Емил Мегов ("Евроком" – Плевен): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Е. Раданова; Р. Нейкова; М. Гроздева; Д. Бербатов; Г. Боевски.

Ефрем Димитров (в. "Меридиан Мач"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; В. Топалов; М. Малеева; Денкова/Стависки; Т. Стойков; Е. Дафовска; М. Гроздева; П. Константинов.

Жаклин Михайлов (в. "Меридиан Мач"): Й. Йовчев; А. Назарян; Е. Раданова; М. Добрев; Р. Нейкова; Т. Стойков; С. Бързаков; М. Гроздева; Е. Дафовска; М. Малеева.

Желю Станков (в. "Меридиан Мач"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Т. Стойков; М. Малеева; Е. Дафовска; М. Гроздева; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; М. Казийски.

Живко Кайкамджозов (в. "7 дни Спорт"): А. Назарян; Й. Йовчев; П. Стойчев; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Е. Дафовска; В. Топалов; К. Балъков; Д. Бербатов.

Захари Неделчев (в. "Новинар"): Й. Йовчев; Е. Дафовска; А. Назарян; С. Петров; М. Добрев; М. Гроздева; Е. Раданова; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; П. Стойчев.

Захари Николов (в. "Футбол"): Й. Йовчев; П. Стойчев; А. Назарян; Д. Бербатов; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Е. Дафовска; М. Добрев; М. Гроздева; Пинджева/Дачева.

Здравка Йорданова (в. "Българска армия"): Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; М. Добрев; Денкова/Стависки; Пинджева/Дачева; П. Стойчев; Г. Георгиев; С. Бързаков; М. Гроздева.

Здравко Петров (р. "Алма Матер"): А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; М. Добрев; Е. Раданова; С. Ружинска; Таню Киряков (сп. стрелба); М. Гроздева; Р. Нейкова; П. Неделчева.

Ивайло Ангелов (БНТ): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Г. Георгиев; Е. Дафовска; Е. Раданова; П. Стойчев; А. Владимиров.

Ивайло Герчев (БНР): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Е. Дафовска; М. Добрев; А. Назарян; Е. Раданова; П. Стойчев; Пинджева/Дачева; Е. Паисиева.

Ивайло Йовчев (р. "Гонг"): Денкова/Стависки; М. Добрев; Е. Раданова; Д. Бербатов; Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; З. Ванев; Г.  Марков; Г. Боевски.

Ивайло Славейков (Канал 3): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; С. Петров; В. Чолаков; М. Гроздева.

Ивайло Стоименов (в. "Еврофутбол"): А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Дафовска; М. Добрев; М. Гроздева; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Р. Нейкова; Е. Паисиева; Цветана Божилова (самбо).

Иван Близнаков (БНР - Благоевград): Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; М. Добрев; Е. Раданова; Пинджева/Дачева; Денкова/Стависки; П. Стойчев; С. Бързаков; Антония Димитрова (сп. акробатика).

Иван Делчев (в. "Струма" – Благоевград): Й. Йовчев; Г. Боевски; А. Назарян; Денкова/Стависки; Е. Раданова; М. Добрев; В. Чолаков; Е. Дафовска; Валери Димитров (карате-до); В. Топалов.

Иван Евстатиев (в. "Тракия Спорт" – Стара Загора): М. Добрев; Й. Йовчев; А. Назарян; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Гроздева; Николай Бакърджиев (таекуон-до); Г. Георгиев; П. Стойчев.

Иван Златарев (в. "Дума"): Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Е. Дафовска; М. Добрев; Й. Йовчев; П. Стойчев; В. Чолаков; С. Бързаков; Е. Раданова; А. Назарян.

Иван Нанков (р. "Спорт"): Й. Йовчав; М. Добрев; М. Гроздева; Р. Нейкова; А. Назарян; Денкова/Стависки; Е. Раданова; И. Лалова; А. Владимиров; В. Чолаков.

Иван Пашов (БНР): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; В. Венева; И. Русенов; Д. Йорданова; И. Лалова; Р. Нейкова; Е. Раданова.

Иван Серафимов (ТОП ТВ – Шумен): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; С. Бързаков; С. Петров; Е. Паисиева; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Г. Георгиев.

Иван Симеонов (в. "Черно море" – Варна): Р. Нейкова; Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; П. Константинов; Т. Стойков; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; Е. Раданова; С. Петров.

Ивелин Райчев (р. "Гонг"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; М. Малеева; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; С. Бързаков; Ц. Гашевски.

Ивелина Кръстева (БТА): А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Дафовска; М. Гроздева; Е. Раданова; Т. Стойков; П. Стойчев.

Ивелина Стефанова (ТВ "Ден" – Добрич): Денкова/Стависки; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Р. Нейкова; М. Добрев; А. Назарян; С. Тодоров; Е. Раданова; С. Петров; М. Малеева.

Иво Димитров (в. "168 часа"): А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Дафовска; М. Добрев; М. Гроздева; Р. Нейкова; В. Николов; Мариян Христов (футбол); Г. Марков; З. Ванев.

Иво Тасев (аг. "Фокус"): Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; М. Добрев; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; Борис Георгиев; Е. Дафовска; В. Топалов; Т. Стойков.

Иво Тонков (НКТ "Евроком"): М. Добрев; А. Назарян; М. Гроздева; Р. Нейкова; Е. Раданова; Е. Дафовска; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Г. Георгиев; В. Тончева.

Илия Делов ( в. "Новинар Юг" – Хасково): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; М. Гроздева; Е. Раданова; С. Петров; К. Балъков; Е. Дафовска; Г. Георгиев; Р. Нейкова.

Илия Илев (в. "Меридиан Мач" - Стара Загора): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Е. Раданова; С. Петров; Г. Георгиев; Димитър Попов (карате-до); Т. Стойков; П. Неделчева.

Илиян Ашминов (Нова ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Е. Дафовска; А. Гуйдя; Г. Марков; М. Гроздева; Е. Раданова.

Илиян Христов (БНР): А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Раданова; М. Гроздева; С. Бързаков; А. Владимиров; М. Малеева; Й. Йовчев.

Ильо Драфилов (в. "Бряг" – Русе): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Т. Стойков; Е. Раданова; Г. Марков; Д. Бербатов; М. Гроздева.

Ирина Цекова (р. "Гонг"): А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; М. Гроздева; М. Добрев; П. Стойчев; З. Ванев; Г. Боевски; Е. Дафовска.

Искрен Пламенов (в. "7 дни Спорт"): А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; М. Добрев; Е. Раданова; П. Стойчев; М. Малеева; М. Гроздева.

Йоана Гочева (Нова ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Раданова; Е. Дафовска; Румяна Нейкова; П. Стойчев; К. Балъков; С. Петров; Д. Бербатов; Денкова/Стависки.

Йордан Божинов (Ринг ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; М. Добрев; П. Стойчев; Е. Раданова; Е. Дафовска; А. Владимиров; В. Чолаков.

Йордан Палазов ( в. "Стандарт"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Е. Дафовска; В. Чолаков; М. Малеева; П. Стойчев; А. Гуйдя; Р. Нейкова; А. Владимиров.

Йорданка Русчева (в. "Нова Добруджанска трибуна" – Добрич): Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; А. Назарян; С. Петров; М. Гроздева; М. Малеева; Е. Раданова

Калин Катев (БНР): Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; Е. Раданова; Денкова/Стависки; М. Добрев; Е. Дафовска; П. Стойчев; М. Гроздева; М. Малеева.

Калоян Златков (р. "Спорт"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Е. Раданова; Р. Нейкова; Д. Бербатов; Денкова/Стависки; Г. Георгиев; Г. Боевски; Е. Дафовска.

Камелия Александрова (аг. "Фокус"): Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; М. Добрев; П. Стойчев; Е. Дафовска; В. Чолаков; А. Гуйдя; Е. Раданова; М. Гроздева.

Камен Алипиев (БНТ): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; П. Стойчев; В. Чолаков; Е. Раданова; М. Малеева.

Камен Огнянов (в. "Славия"): А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; Й. Йовчев; Е. Раданова; С. Бързаков; М. Гроздева; А. Гуйдя; Р. Нейкова; Е. Дафовска.

Камен Тотев (в. "Футбол"): Й. Йовчев; А. Назарян; П. Стойчев; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Д. Бербатов; М. Гроздева; К. Балъков; Денкова/Стависки; М. Добрев.

Кирил Ветов (в. "Посоки" – Плевен): А. Назарян; М. Гроздева; М. Добрев; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Г. Георгиев; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Д. Попов.

Кирил Лулев (р. "Гонг"): Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; А. Назарян; М. Малеева; Е. Раданова; Елеонора Кежова; З. Ванев; Г. Боевски; Г. Марков.

Константин Ботушаров (в. "24 часа"): Й. Йовчев; Е. Дафовска; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Р. Нейкова; И. Лалова; Д. Бербатов; М. Малеева.

Константин Кацков (в. "Еврофутбол"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Е. Раданова; П. Стойчев; М. Гроздева; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Д. Попов.

Константин Петков (сп. "Само Левски"): М. Добрев; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Раданова; Е. Дафовска; П. Стойчев; А. Назарян; М. Малеева; М. Христов.

Константин Тернянов (www.levski.bg): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Раданова; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Р. Нейкова; П. Неделчева; Г. Георгиев.

Константин Томов (в. "Банкеръ"): Денкова/Стависки; Й. Йовчев; Е. Дафовска; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; В. Николов; Пинджева/Дачева; М. Гроздева; Е. Раданова.

Красимир Кастелов ( в. "Стандарт"): А. Назарян; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; П. Стойчев; Е. Дафовска; М. Гроздева; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Раданова; В. Топалов.

Красимира Станкова (в. "Дневен Труд"): А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; Пинджева/Дачева; Р. Нейкова; Е. Раданова; Й. Йовчев; А. Владимиров; П. Стойчев; Е. Дафовска.

Кремена Младенова (р. "Гонг"): Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; В. Чолаков; А. Назарян; М. Гроздева; С. Ружинска; Е. Раданова; М. Малеева; Т. Стойков.

Крум Савов (Нова ТВ): Й. Йовчев; А. Назарян; Е. Дафовска; М. Добрев; Е. Раданова; Денкова/Стависки; М. Малеева; Т. Стойков; К. Балъков; В. Николов.

Кръстина Лазарова (БНР): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Е. Раданова; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Пинджева/Дачева; Е. Паисиева.

Лъчезар Войнов (в. "Новинар"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Е. Раданова; Р. Нейкова; М. Гроздева; Е. Дафовска; С. Петров; Денкова/Стависки; П. Стойчев.

Люба Пашова (БНТ): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Ансамбъл худ. гим.; П. Константинов; Е. Раданова; М. Гроздева; Е. Дафовска.

Любомир Минчев (в. "Марица" – Пловдив): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; В. Чолаков; А. Гуйдя; А. Владимиров; Д. Далаклиев; С. Бързаков.

Любомир Серафимов (в. "Меридиан Мач"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Г. Боевски; С. Петров; Е. Дафовска; М. Петров; Г. Марков; Р. Нейкова; Денкова/Стависки.

Любомир Тасков (в. "Меридиан Мач"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; В. Топалов; М. Малеева; Денкова/Стависки; Т. Стойков; Е. Дафовска; М. Гроздева; П. Константинов.

Любомир Тодоров (Инфорадио): Й. Йовчев; М. Гроздева; А. Назарян; Денкова/Стависки; С. Петров; П. Неделчева; М. Малеева; Р. Нейкова; Е. Раданова; Е. Дафовска.

Малин Христов (в. "Струма" – Благоевград): Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; А. Назарян; Д. Бербатов; Е. Дафовска; С. Петров; Денкова/Стависки; Е. Раданова; М. Гроздева.

Мара Калчева (в. "7 дни Спорт"): А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; М. Добрев; Е. Дафовска; М. Малеева; Р. Нейкова; П. Стойчев; Е. Раданова; П. Кондстантинов.

Мариела Хубенова ("Евроком" – Пловдив): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Пинджева/Дачева; А. Гуйдя; М. Гроздева; Е. Дафовска.

Мария Добрева (ТВ "Ден" – Добрич): Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; М. Добрев; С. Тодоров;  Е. Раданова; С. Петров; М. Малеева.

Мариян Макариев (в. "Меридиан Мач"): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; Е. Раданова; С. Бързаков; М. Гроздева; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Т. Стойков.

Марияна Пазова (Инфорадио): Й. Йовчев; А. Назарян; Е. Раданова; М. Добрев; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Р.Нейкова; Е. Дафовска; М. Малеева; П. Неделчева.

Методи Здравков (в. "Дневник"): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Е. Раданова; Е. Дафовска; А. Назарян; М. Добрев; М. Малеева; М. Гроздева; Т. Стойков; С. Петров.

Методи Манченко (БНТ): Й. Йовчев; С. Петров; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Гроздева; Е. Раданова; Ансамбъл худ. гим.

Методи Трифонов (Канал 3): Й. Йовчев; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Е. Раданова; М. Гроздева; С. Петров; М. Малеева.

Милен Ганев (в. "Дневник"): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; М. Малеева; Т. Стойков; Е. Раданова; М. Добрев; Р. Нейкова; С. Петров; М. Гроздева; П. Неделчева.

Милен Димитров (www.topsport.bg): Е. Дафовска; Й. Йовчов; Е. Раданова; А. Назарян; Т. Стойков; П. Константинов; Денкова/Стависки; Георги Чиликов (футбол); М. Малеева; Димитър Иванков (футбол).

Милена Вълкова (в. "Дневен Труд"): Денкова/Стависки; Р. Нейкова; А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; А. Владимиров; П. Стойчев; Ансамбъл худ. гим.; Е. Дафовска; Е. Раданова.

Миляна Велева (в. "Сега"): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Г. Боевски; Е. Раданова; П. Стойчев; М. Гроздева.

Мирослав Димитров (БТА): Денкова/Стависки; Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; М. Гроздева; Р. Нейкова; С. Петров; П. Стойчев; Е. Раданова; Т. Стойков.

Момчил Минков (Канал 3): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Е. Раданова; М. Малеева; М. Гроздева; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Д. Бербатов; Т. Стойков.

Надежда Кожухарова (в. "Меридиан Мач"): Й. Йовчев; М. Добрев; Т. Стойков; А. Назарян; Денкова/Стависки; П. Константинов; Е. Дафовска; М. Малеева; Д. Бербатов; М. Гроздева.

Найден Тодоров (р. "Спорт"): А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Раданова; М. Добрев; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; М. Гроздева; П. Стойчев; Д. Бербатов.

Никола Колев (в. "Народен глас" – Ловеч): А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Гроздева; Г. Боевски; Е. Дафовска; А. Гуйдя; Е. Раданова

Никола Стойнов (в. "Монитор"): Т. Стойков; М. Добрев; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; В. Чолаков; П. Стойчев; С. Петров; Е. Дафовска; В. Топалов; Г. Иванова.

Николай Александров (р. "Гонг"): Р. Нейкова; Й. Йовчев; М. Малеева; М. Добрев; Г. Боевски; М. Гроздева; А. Назарян; Денкова/Стависки; Е. Раданова; П. Стойчев.

Николай Дановски (Ринг ТВ): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; Е. Раданова; Денкова/Стависки; П. Стойчев; А. Владимиров; В. Чолаков; Е. Раданова.

Николай Илиев (р. "Спорт"): А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Е. Раданова; П. Стойчев; Д. Бербатов; И. Лалова; Г. Иванова.

Николай Кръстев (в. "Дневен Труд"): Денкова/Стависки; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Й. Йовчев; П. Стойчев; А. Владимиров; Д. Далаклиев; Е. Раданова; Е. Дафовска.

Николай Лефеджиев (р. "Експрес"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Е. Дафовска; П. Стойчев; С. Бързаков.

Николай Овчаров (в. "Тракия Спорт" – Стара Загора): М. Добрев; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Петров; А. Назарян; Р. Нейкова; С. Чаушев; Е. Раданова; Николай Бакърджиев (таекуон-до).

Николай Пръвчев (БТА): М. Добрев; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Гроздева; А. Назарян; Денкова/Стависки; П. Стойчев; Е. Дафовска; М. Малеева; Е. Раданова.

Николай Спасов (в. "Дневен Труд" – Пловдив): Й. Йовчев; М. Добрев; Е. Раданова; А. Назарян; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Пинджева/Дачева; Е. Башкехайова; Д. Попов.

Огнян Симеонов (БНР): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Гроздева; Р. Нейкова; М. Добрев; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; П. Стойчев; Е. Паисиева.

Павел Бошнаков (БНТ): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Е. Раданова; Е. Дафовска; М. Гроздева; В. Чолаков; П. Стойчев.

Павел Колев (в. "24 часа"): Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; К. Балъков; Ансамбъл худ. гим.; Е. Раданова; М. Гроздева; Е. Паисиева; М. Малеева; А. Назарян.

Петромира Кирчева (ТВ "Ден" – Добрич): А. Назарян; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Добрев; С. Петров; Е. Раданова; Г. Боевски; С. Тодоров.

Петър Бакърджиев (BTV): М. Добрев; Денкова/Стависки; А. Назарян; Й. Йовчев; Т. Стойков; П. Константинов; Е. Дафовска; В. Чолаков; А. Владимиров; Р. Нейкова.

Петър Захариев (в. "Сега"): М. Добрев; Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Е. Раданова; П. Стойчев; М. Гроздева; В. Чолаков.

Петър Ненов (Инфорадио): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; Е. Раданова; Е. Дафовска; С. Петров; М. Малеева; П. Неделчева; Р. Нейкова.

Петър Николов (р. "Темпо" – Русе): А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; М. Гроздева; Ансамбъл худ. гим.; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; П. Стойчев; С. Бързаков; А. Гуйдя.

Петя Желева (аг. "БГНЕС"): Й. Йовчев; А. Назарян; Д. Бербатов; Е. Раданова; М. Добрев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Р. Нейкова; П. Стойчев; Г. Георгиев.

Петя Петрова (Канал 3): С. Петров; М. Добрев; Е. Раданова; Й. Йовчев; М. Гроздева; А. Назарян; Е. Дафовска; Д. Бербатов; Р. Нейкова; В. Чолаков.

Пламен Вълков (в. "7 дни Спорт"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Денкова/Стависки; М. Малеева; Р. Нейкова; П. Константинов; Е. Дафовска; Е. Раданова; П. Стойчев.

Пламен Иванов (р. "Гонг"): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Д. Бербатов; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; В. Чолаков; М. Малеева.

Пламен Иванов (Канал 3): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; Е. Дафовска; Е. Раданова; П. Стойчев; М. Гроздева; Р. Нейкова.

Ралица Арсова (ББТ): Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; М. Добрев; Денкова/Стависки; С. Бързаков; А. Владимиров; И. Лалова; М. Гроздева; Пинджева/Дачева.

Ростислав Русев (в. "Дневен Труд"): М. Добрев; Р. Нейкова; Й. Йовчев; М. Малеева; Пинджева/Дачева; Е. Раданова; Е. Дафовска; Ансамбъл худ. гим.; П. Стойчев; А. Владимиров.

Румен Генов (БНР - Варна): Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян;  М. Добрев; Т. Стойков; П. Стойчев; Денкова/Стависки; С. Макинтош; М. Малеева; Е. Паисиева.

Румен Илиев (в. "Меридиан Мач"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; П. Константинов; Т. Стойков; Р. Нейкова; П. Стойчев; М. Гроздева; Е. Иванов; С. Петров.

Румен Кермов ("Евроком" – Плевен): А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; П. Стойчев; М. Добрев; Е. Раданова; Р. Нейкова; М. Гроздева; Д. Бербатов; Т. Стойков.

Румяна Петрова (в. "Седем дни" – Стара Загора): Е. Раданова; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Ансамбъл худ. гим.; М. Добрев; А. Назарян; Е. Дафовска; Й. Йовчев; Г. Георгиев; Национален отбор по футбол.

Руслан Йорданов (в. "Нова Добруджанска трибуна" – Добрич): Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; А. Назарян; С. Петров; М. Гроздева; М. Малеева; Е. Раданова.

Сава Тончев (БНР - Шумен): А. Назарян; Р. Нейкова; М. Добрев; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; С. Бързаков; П. Стойчев; Е. Раданова; Е. Дафовска; М. Гроздева.

Сашо Йовков (БНТ): А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Е. Раданова; П. Константинов; М. Малеева; Т. Стойков.

Светослав Костов (БНР): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; П. Стойчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; Е. Раданова; Пинджева/Дачева; Е. Дафовска; А. Владимиров.

Светослав Табаков (р. "Гонг"): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Д. Бербатов; М. Петров; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; М. Гроздева; А. Гуйдя.

Свилен Кириловски (в. "Сега"): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; В. Топалов; Е. Дафовска; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Е. Раданова; П. Стойчев.

Свобода Маданска (БНТ): А. Назарян; М. Добрев; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Малеева; М. Гроздева; Е. Раданова; А. Владимиров.

Свободан Александров (www.slaviasofia.com): Денкова/Стависки; А. Назарян; Е. Дафовска; Й. Йовчев; Е. Раданова; А. Гуйдя; М. Гроздева; М. Добрев; С. Бързаков; П. Неделчева.

Слави Илиев (ТВ ОКО – Благоевград): М. Добрев; Й. Йовчев; А. Назарян; Р. Нейкова; П. Стойчев; Е. Дафовска; Ц. Гашевски; В. Найденов; К. Кочев; С. Ружинска.

Снежана Иванова (в. "Новинар"): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Добрев; А. Назарян; Е. Раданова; М. Гроздева; П. Стойчев; Р. Нейкова; Т. Стойков.

София Богоева (НКТ "Евроком"): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Раданова; Г. Георгиев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Гроздева; Р. Нейкова; Г. Боевски.

Станил Йотов (в. "Дневник"): Денкова/Стависки; А. Назарян; М. Малеева; Й. Йовчев; Т. Стойков; Р. Нейкова; М. Гроздева; Е. Раданова; Н. Иванов; М. Добрев.

Станимир Бакалов (НКТ "Евроком"): Е. Дафовска; Р. Нейкова; Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Е. Раданова; Г. Боевски; М. Гроздева; И. Лалова.

Стефан Дамянов (ТВ ОКО – Благоевград): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; П. Стойчев; Е. Дафовска; Ц. Гашевски; В. Найденов; К. Кочев; С. Ружинска.

Стефан Йорданов (Канал 3): М. Добрев; Й. Йовчев; Д. Бербатов; Р. Нейкова; А. Назарян; С. Петров; Т. Стойков; Е. Дафовска; Е. Раданова; В. Топалов.

Стефан Кацаров (в. "Черноморски фар" – Бургас): А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Е. Дафовска; М. Добрев; Денкова/Стависки; Г. Марков; П. Неделчева; М. Гроздева.

Стефан Стефанов (Ринг ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Добрев; А. Владимиров; Е. Дафовска; Е. Раданова; М. Малеева; Т. Стойков; В. Чолаков.

Стефан Чолаков (в. "24 часа"): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Г. Иванова; П. Стойчев; И. Лалова; Т. Стойков; П. Константинов.

Стефка Четрафилова (аг. "Фокус"): А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Раданова; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; П. Стойчев; М. Добрев; С. Петров; Е. Дафовска; М. Гроздева.

Стилян Митев (в. "Нова Добруджанска трибуна" – Добрич): Денкова/Стависки; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Р. Нейкова; М. Добрев; А. Назарян; Д. Бербатов; Е. Раданова; Г. Боевски; М. Малеева.

Стойчо Стоицов (в. "Струма" – Благоевград): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Е. Раданова; Д. Бербатов; Г. Георгиев; М. Гроздева; Денкова/Стависки.

Стоян Георгиев (в. "Меридиан Мач"): М. Добрев; Й. Йовчев; А. Назарян; С. Петров; Т. Стойков; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Е. Раданова.

Стоян Георгиев (www.topsport.bg): Е. Дафовска; А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; М. Малеева; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; В. Топалов; Е. Раданова; К. Балъков.

Стоян Кукуванов (в. "Еврофутбол"): Й. Йовчев; А. Назарян; Е. Раданова; М. Добрев; М. Гроздева; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Д. Далаклиев; П. Стойчев; Е. Паисиева.

Страшимир Димов (в. "168 часа"): А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Раданова; Е. Дафовска; М. Гроздева; Г. Боевски; Р. Нейкова; Д. Далаклиев; Г. Марков; З. Ванев.

Татяна Манова (в. "7 дни Спорт"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Малеева; Е. Раданова; В. Николов; В. Чолаков.

Теодор Ангелов (аг. "БГНЕС"): Д. Бербатов; М. Добрев; Х. Христов; Й. Йовчев; Т. Стойков; Денкова/Стависки; Вероника Бонкова (канадска борба); Г. Георгиев; М. Петров; И. Стоянов.

Теодор Цеков (в. "Монитор"): Г. Гърдев; Й. Йовчев; Т. Стойков; С. Петров; Денкова/Стависки; П. Стойчев; А. Назарян; М. Добрев; П. Константинов; Е. Раданова.

Теодор Черешев (БНР): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Денкова/Стависки; Р. Нейкова; П. Стойчев; Е. Дафовска; Е. Раданова; Пинджева/Дачева; М. Гроздева.

Тодор Кирков (BTV): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; Е. Раданова; Г. Боевски; Г. Марков; З. Ванев; Г. Георгиев; М. Гроздева.

Тодор Попов (Ринг ТВ): А. Назарян; М. Добрев; Р. Нейкова; Й. Йовчев; Е. Раданова; П. Стойчев; В. Чолаков; Денкова/Стависки; А. Владимиров; Е. Дафовска.

Тодор Шабански (Ринг ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Добрев; Денкова/Стависки; П. Стойчев; М. Малеева; Е. Дафовска; Е. Раданова; Г. Боевски.

Траян Антов (в. "Земя"): Е. Раданова; Й. Йовчев; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; Р. Нейкова; М. Гроздева; М. Малеева; П. Неделчева; Е. Дафовска.

Томислав Русев (р. "Гонг"): А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Гроздева; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Добрев; Г. Боевски; З. Ванев; Г. Марков; В. Чолаков.

Тоня Кръстева (р. "Гонг"): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Малеева; Е. Раданова; П. Стойчев; Р. Нейкова; Е. Дафовска; Е. Паисиева.

Филип Петрунов (Нова ТВ): А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Добрев; Денкова/Стависки; П. Стойчев; М. Гроздева; Е. Раданова; Д. Бербатов; Емил Гъргоров(футбол).

Хари Яръмов (ТВ Видин): Й. Йовчев; А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; Р. Нейкова; Д. Бербатов; М. Гроздева; А. Гуйдя; П. Стойчев.

Христо Димитров (БТА): А. Назарян; М. Добрев; Денкова/Стависки; Й. Йовчев; П. Стойчев; Р. Нейкова; М. Гроздева; Е. Раданова; П. Константинов; М. Малеева.

Цветан Баяслиев (в. "7 дни Спорт"): А. Назарян; Й. Йовчев; М. Добрев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; П. Стойчев; М. Гроздева; М. Малеева; Е. Дафовска; Е. Раданова.

Цветан Копринаров (БТА): А. Назарян; Й. Йовчев; Р. Нейкова; М. Добрев; Денкова/Стависки; Е. Раданова; П. Стойчев; Е. Дафовска; М. Гроздева; М. Малеева.

Цветелина Абрашева (БНТ): Й. Йовчев; Денкова/Стависки; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; М. Гроздева; Ансамбъл худ. гим.; Е. Раданова; П. Стойчев; М. Малеева.

Цветомир Йотов (в. "Ловеч прес"): А. Назарян; Денкова/Стависки; Е. Раданова; М. Добрев; М. Гроздева; Й. Йовчев; Р. Нейкова; Г. Боевски; Е. Дафовска; З. Ванев.

Цветомир Лазаров (НКТ "Евроком"): М. Добрев; А. Назарян; Й. Йовчев; Е. Дафовска; Е. Раданова; Р. Нейкова; М. Гроздева; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; М. Петров.

Чавдар Златев (БНР - Стара Загора): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Раданова; Николай Левчев/Христо Христов (алпинизъм); С. Петров; П. Неделчева; Д. Попов.

Юлиян Димитров (в. "Футбол"): Й. Йовчев; П. Стойчев; А. Назарян; Денкова/Стависки; Д. Бербатов; Р. Нейкова; М. Малеева; Пинджева/Дачева; Е. Дафовска; М. Гроздева.

Явор Геронтиев (в. "24 часа"): Й. Йовчев; Р. Нейкова; А. Назарян; Денкова/Стависки; М. Добрев; Е. Дафовска; М. Малеева; Е. Раданова; М. Гроздева; П. Неделчева.

Явор Енев (в. "Бряг" – Русе): Й. Йовчев; М. Добрев; А. Назарян; П. Стойчев; Р. Нейкова; Денкова/Стависки; Е. Дафовска; М. Гроздева; Е. Раданова; Д. Бербатов.

<< назад